À propos de ce cours

100 % en ligne

Commencez dès maintenant et apprenez aux horaires qui vous conviennent.

Dates limites flexibles

Réinitialisez les dates limites selon votre disponibilité.

Approx. 13 heures pour terminer

Recommandé : 2-4 hours/week...

Anglais

Sous-titres : Anglais, Ukrainien

100 % en ligne

Commencez dès maintenant et apprenez aux horaires qui vous conviennent.

Dates limites flexibles

Réinitialisez les dates limites selon votre disponibilité.

Approx. 13 heures pour terminer

Recommandé : 2-4 hours/week...

Anglais

Sous-titres : Anglais, Ukrainien

Programme du cours : ce que vous apprendrez dans ce cours

Semaine
1
1 heure pour terminer

Ключові переконання

Лекції Модуля 1 ознайомлять учасників/-ць Резиденції учителів/-ок Match (курсів підвищення кваліфікації) з ключовими переконаннями про тренування вчителів/-ок. Ми обговоримо ключові варіативні складові, залучені до побудови «ефективного» тренування, що як результат приведе до довготривалих змін у практиці вчителя/-ки та зрештою більш ефективного навчання у класі. Ми рекомендуємо починати вивчення матеріалу з перегляду відеозаписів лекцій, а потім переходити до супровідного читрання. Після цього Ви маєте відповісти на питання тесту, який є підсумковим оцінюванням і дозволяє Вам продемонструвати рівень засвоєння матеріалу Модуля 1.

...
2 vidéos (Total 21 min), 1 lecture, 1 quiz
2 vidéos
Модуль 1. Формула коучингу (відео)8 min
1 lecture
Модуль 1. Читання10 min
1 exercice pour s'entraîner
Модуль 1. Ключові переконання (тест)20 min
Semaine
2
1 heure pour terminer

Спосіб мислення

Лекції Модуля 2 ознайомлять наших слухачів з першою варіативною складовою Формули ефективного тренування – Тягарем фіксованого способу мислення. Ми використовуємо працю Керол Двек, щоб пояснити, наскільки сильно спосіб мислення вчителя/-ки може впливати на ефективність втручання тренування (коучингу). У Модулі 2 також запропонуємо стратегії для подолання поширених прикладів поведінки, яка асоціюється з Фіксованим способом мислення – переконанням, що людина не може покращити окрему навичку. Ми також продемонструємо, що боротьба з такими прикладами поведінки може допомогти вам сприяти розвитку Мислення зростання, оптимістичного ставлення й інвестування у вдосконалення себе та своєї праці.

...
4 vidéos (Total 48 min), 1 lecture, 1 quiz
4 vidéos
Модуль 2. Чотири вершники фіксованого способу мислення (відео)15 min
Модуль 2. Ефект сніговика (відео)8 min
Модуль 2. Чотири вершники, продовження (відео)14 min
1 lecture
Модуль 2. Читання. Тренування мислення зростання10 min
1 exercice pour s'entraîner
Модуль 2. Спосіб мислення (тест)20 min
Semaine
3
1 heure pour terminer

Бачення навчання

Модуль 3 пояснює другу варіативну складову в нашій формулі – Ясність бачення навчання – ступінь, до якого тренер/-ка та вчитель/-ка домовляються і можуть спілкуватися ефективно про те, з чого складається гарне навчання. Ця змінна є ключем у розробці спільної мови, постановці цілей і зберіганні актуальності в контексті коучингу. У той час, як існує безліч роздумів про те, як виглядає гарне навчання, цей тиждень також познайомить учасників/-ць з баченням оптимальної класної культури, що спрямоване на учня / ученицю, від Школи підвищення кваліфікації Match (the Match Teacher Residency). Перед тим, як дивитися відео «Кракен», натисніть на сторінку з читанням, щоб завантажити PDF версію нашої рубрики для використання її як керівництва з перегляду.

...
2 vidéos (Total 22 min), 2 lectures, 1 quiz
2 vidéos
Модуль 3. Кракен / восьминіг (відео)12 min
2 lectures
Модуль 3. Читання. Три ключових переконання щодо навчання10 min
Модуль 3. Читання. «Кракен»10 min
1 exercice pour s'entraîner
Модуль 3. Бачення навчання (тест)20 min
Semaine
4
1 heure pour terminer

Зворотний зв'язок

Лекції Модуля 4 заглиблюються в тонкощі останньої складової нашої формули, а саме – Якість зворотного зв'язку. Під час цього Модуля учасники й учасниці зможуть дізнатися, як побудувати ефективну тренувальну зустріч на основі протоколу, який використовується тренерами/-ками-методистами в нашій школі підвищення кваліфікації учителів/-ок. Перед переглядом другого відео на цьому тижні зробіть паузу, щоб завантажити наш шаблон сесії тренінгу зі сторінки з текстами для читання. Ви можете використовувати його як керівництво для перегляду під час перегляду «Тренувальної сесії».

...
2 vidéos (Total 32 min), 2 lectures, 1 quiz
2 vidéos
Модуль 4. Тренувальна сесія (відео)20 min
2 lectures
Модуль 4. Читання. Тренувальна сесія10 min
Модуль 4. Читання. Навчальна тренінгова форма10 min
1 exercice pour s'entraîner
Модуль 4. Чотири (тест)20 min

Enseignant

Avatar

Mr. Orin Gutlerner

Director, Match Teacher Residency

À propos de Match Teacher Residency

Match Education is an engine of discovery and applied innovation in education. We operate high-performing urban public charter schools and a unique graduate school of education that trains teachers for high-poverty schools....

Foire Aux Questions

  • Une fois que vous êtes inscrit(e) pour un Certificat, vous pouvez accéder à toutes les vidéos de cours, et à tous les quiz et exercices de programmation (le cas échéant). Vous pouvez soumettre des devoirs à examiner par vos pairs et en examiner vous-même uniquement après le début de votre session. Si vous préférez explorer le cours sans l'acheter, vous ne serez peut-être pas en mesure d'accéder à certains devoirs.

  • Lorsque vous achetez un Certificat, vous bénéficiez d'un accès à tout le contenu du cours, y compris les devoirs notés. Lorsque vous avez terminé et réussi le cours, votre Certificat électronique est ajouté à votre page Accomplissements. À partir de cette page, vous pouvez imprimer votre Certificat ou l'ajouter à votre profil LinkedIn. Si vous souhaitez seulement lire et visualiser le contenu du cours, vous pouvez accéder gratuitement au cours en tant qu'auditeur libre.

D'autres questions ? Visitez le Centre d'Aide pour les Etudiants.