Chevron Left
Retour à Proje Yönetiminin Temelleri

Avis et commentaires pour d'étudiants pour Proje Yönetiminin Temelleri par Google

4.9
étoiles
526 évaluations

À propos du cours

Bu kurs, sizi, proje yönetiminde giriş seviyesindeki pozisyonlara başvurmanız için gereken becerileri kazandırmaya yönelik altı kursluk serinin ilkidir. Proje yöneticileri, çalıştıkları kurumların başarılı olmasına yardımcı olmak için kritik projelerin yönetilmesinde, planlanmasında ve uygulanmasında kilit rol oynar. Bu kursta, temel proje yönetimi terminolojisini keşfedecek ve bir proje yöneticisinin görev ve sorumluluklarını derinlemesine kavrayacaksınız. Ayrıca, bu programı tamamladıktan sonra başvurabileceğiniz iş türlerini size tanıtacağız. Program boyunca, Google’da çalışan proje yöneticilerinden dersler alacaksınız. Bu yöneticiler size sundukları çok boyutlu eğitim sayesinde işteyken uygulayabileceğiniz beceriler edinmenize yardımcı olacaklar. Bu programı tamamlayan öğrenciler, proje yöneticisi olarak giriş seviyesindeki pozisyonlara başvurmak için gerekli donanıma sahip olacaklar. Herhangi bir deneyiminiz olmasına gerek yok. Bu kursun sonunda şunları yapabileceksiniz: - Proje yönetimini tanımlama ve bir projenin ne olduğunu açıklama. - Çeşitli sektörlerdeki proje yönetimi pozisyonlarını ve sorumluluklarını inceleme. - Bir proje yöneticisinin başarılı olmasına yardımcı olan temel becerileri ayrıntılı olarak açıklama. - Bir projenin yaşam döngüsünü tanımlama ve her aşamanın önemini açıklama. - Farklı program yönetimi metodolojilerini ve yaklaşımlarını karşılaştırma ve belli bir projede hangisinin en etkili olduğunu belirleme. - Kurumsal yapı ve kültürün ne olduğunu tanımlama ve bunların proje yönetimini nasıl etkilediğini açıklama. - Değişim yönetimini tanımlama ve proje yöneticisinin bu süreçteki rolünü açıklama....

Meilleurs avis

ND

27 janv. 2023

oldukça faydalı ve beni bir çok alanda geliştiren bir kurs oldu bu kurs ile gelişimimi de başta ben olmak üzere etrafımdaki bir çok kişi fark etti. her şey için çok teşekkürler<3

BA

15 janv. 2022

It was a wonderfull course. I really appreciate efford of Google project and prgram managers. This work you have done together is very valuable. Thank you.. :)

Filtrer par :

1 - 25 sur 49 Avis pour Proje Yönetiminin Temelleri

par Burhan A

16 janv. 2022

It was a wonderfull course. I really appreciate efford of Google project and prgram managers. This work you have done together is very valuable. Thank you.. :)

par Yusuf T

17 janv. 2022

It was a very instructive and valuable training for me, I wish the whole team a good work :)

par Muhammed C D

29 janv. 2022

Harika bir kurstu. Bana birçok bilgi ve yeni bir bakış açısı kazandırdı. Proje temellerine dair pek çok kavram ve işlevleri öğrendim.

It was a great course. It gave me a lot of information and a new perspective. I learned many concepts and functions about the projects .

par Özgen K

9 janv. 2022

Gayet güzel bir giriş seviyesi dersti. Gerçek hayattan örneklerden neyin doğru neyin yanlış proje yönetimi olduğunu düşünerek bayağı bir sınıflandırma yaptım. Sonraki modüllerde daha detaylı göreceğimiz konular için epey heyecanlıyım.

par çiçek

24 janv. 2022

Yeni bir sektöre adım atma sürecinde Caursera'dan aldığım Proje Yönetiminin Temelleri kursu güçlü ve zayıf yönlerimi anlamama yardımcı oldu. Bu kurs bana güven verdi. Anlatım açık ve anlaşılırdı .Teşekkür ederim .

par Nurgül D

28 janv. 2023

oldukça faydalı ve beni bir çok alanda geliştiren bir kurs oldu bu kurs ile gelişimimi de başta ben olmak üzere etrafımdaki bir çok kişi fark etti. her şey için çok teşekkürler<3

par İpek Ö

10 janv. 2022

Çok faydalı bir kurstu. Özellikle meslek hakkında Google çalışanlarından bilgi edinmek çok güzeldi. Proje yöneticiliğine v daha fazlasına dair pek çok bilgi edindim.

par serkan T

27 janv. 2023

Birinci eğitim olmasına rağmen her şey çok güzel verilmişti. Sadece bu kursta bile proje yöneticiliği ile ilgili birçok iş yapılabilir.

par İrem D

30 janv. 2023

Kurs hem fazlasıyla ilgi çekici hem de kendimizi geliştirip bir projede daha verimli çalışmamızı sağlayacak eğitimleri bize katmıştır.

par Sena A

24 janv. 2022

Everything was awesome. Thank you for this course .This course made me aware of my own skills and qualifications of a new field.

par Çağrı D

6 avr. 2022

Gerçekten iş hayatımda çok yararlı bir yere sahip olacağını düşündüğüm bir sertifika programıydı. Çok zevk aldım her dersden

par Havva F

31 janv. 2023

Gerçekten harika. Beklediğimin çok ötesinde bir kurs oldu. Sadece çevirilerin iyileştirilmesi beklenebilir.

par Firdevs E Ç

15 janv. 2022

Google çalışanlarına bu değerli bilgileri benimle paylaştıkları için teşekkür ederim .

par Mehmet B

29 janv. 2023

Proje tönetiminin temelleri konusunda oldukça yararlı bir eğitim içeriğine sahip.

par Zeynep E

4 févr. 2022

Hiç sıkılmadan öğrenebileceğiniz, içeriği dolu dolu geçen eğitici bir eğitim.

par İsmail F S

5 févr. 2023

Çok iyi hazırlanmış, bu içerikte bir eğitim almamıştım. Emeğinize sağlık 👏

par Arya K

29 janv. 2023

Çok güzel bir kurs. Her detayı açık ve anlaşılır biçimde anlatmışlar.

par MELİKE K

11 nov. 2022

çok akıcı ve anlaşılır bir dille anlatılmış. çok keyifli bir süreçti.

par GhoulYabani

23 janv. 2022

Çok güzeldi. Yeni bir meslek dalına harika bir giriş yapmış bulundum.

par Didem B

24 janv. 2022

Harika bir kurstu. Bana pek çok bilgi ve yeni bir bakış açısı kattı.

par Furkan K

3 févr. 2022

It was a perfect brief explanation of basis of Project Management.

par Melissa C

23 janv. 2022

it was a very nice course, i have learned a lot thank you so much.

par Samet A

18 mars 2022

Very very exciting and well-organized course. Thanks alot !!

par BANU Y

13 janv. 2022

Proje temellerine dair pek çok kavram ve işlevleri öğrendim.

par Serkan Y

22 janv. 2022

Çok yararlı, detaylı ve anlaşılabilir bir kurs. Tebrikler.